• non

за нас

Ningbo Hilectro моќ технологија копродукции, Ltd е главниот бизнис на Хаити диск, кој е специјализиран за производство на електрични виљушкар, полнач, пејзаж возило, golfcart итн компанија е да се почитуваат филозофијата на Групацијата Хаити "висок квалитет, висока ефикасност и енергија спасување ", а со цел на обезбедување на најдобар класа производи до потрошувачите.

Компанијата се наоѓа во индустриска зона на Beilun кој е еден од најголемите пристаништа во целиот свет. Од областа на фабриките покрива 110 thous квадратни метри. Опремен со мулти производни линии со годишен капацитет е над 10 thous поставува на виљушкари, компанијата има напредна тестирање центар во исто време.

Собирање со професионална супервизори, компанијата има висок крајот R & D тим. Со комбинирање на домашниот и странските искуства, тимот е подобрување на квалитетот на виљушкари постојано, и се обидува да биде во кругот на врвот добавувачи во индустријата.

 

Избрана Производи

Нови пристигнувања

WhatsApp Online Chat !