Контактирајте не

Ningbo Hilectro Tecnology Моќ копродукции, ООД.

адреса

 518, Xiaojiajiang Блискиот патот,

Beilun округ, Ningbo Жеџијанг,

Кина, 315.801

Е-пошта

qlc11858@mail.haitian.com

телефон

Тел: + 86-574-86185261

Факс: + 86-574-86185271

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !