• non

Rreth nesh

Ningbo Hilectro Power Teknologjia Co, Ltd, është aktiviteti kryesor i haitian Drive, i cili është i specializuar në prodhimin e elektrik Forklift, stacker, automjeti peizazhit, golfcart etj Kompania është respektimi filozofinë e Grupit haitian "cilësi të lartë, efikasitet të lartë dhe energji kursimit ", dhe duke synuar furnizimin e produkteve më të mira të klasës për konsumatorët.

Kompania është e vendosur në zonën e industrisë së Beilun e cila është një nga portet më të mëdha në mbarë botën. Zona e fabrikave mbulon 110 metra mijë katrore. E pajisur me linjat e prodhimit të multi Kapaciteti vjetor i të cilit është mbi 10 mijë grupe të forklifts, kompania ka qendra të përparuara të testimit në të njëjtën kohë.

Mbledhja e me mbikëqyrësit profesionale, kompania ka një fund të lartë R & D ekip. Duke kombinuar përvojën vendas dhe të huaj, ekipi është duke u përmirësuar cilësinë e forklifts të vazhdueshme, dhe duke u përpjekur të renditet në furnizuesit më të lartë në industrinë e.

 

Produkte Featured

Arritje të reja

WhatsApp Online Chat !