Rreth nesh

_G125090

Biznesi kryesor i haitian Drive

Ningbo Hilectro Power Teknologjia Co, Ltd, është aktiviteti kryesor i haitian Drive, i cili është i specializuar në prodhimin e Forklift elektrike, stacker, automjet peizazhit, golfcart kompani etj është respektimi filozofinë e Grupit haitian "High Quality, efikasitet të lartë dhe të energjisë kursimit ", dhe duke synuar furnizimin e produkteve më të mira të klasës për konsumatorët.

zhvillimin Platforma pjekur i Grupit haitian

Jemi mbështetur në platformën pjekur zhvillim të Grupit haitian, Hilectro Power Teknologjia ka controller.professional ekipit të vetë-zhvilluar Motor Prodhim, fletë metalike lagre dhe pikturë workshop.At të njëjtën kohë, Kompania kryen ISO: 9001 cilësisë sistemet e menaxhimit të strictiy, pursuiting përmirësimin e cilësisë vazhdimisht.

fuqia financiare

Kompania është e vendosur në zonën e industrisë së Beilun e cila është një nga portet më të mëdha në mbarë botën. Zona e fabrikës është e mbuluar 110 mijë sheshin meters.Equipped me linjat e prodhimit multi Kapaciteti vjetor i të cilit është mbi 10 mijë grupe të forklifts, kompania ka qendra të përparuara të testimit në të njëjtën kohë.

Me cilësi të lartë R & D ekip

Mbledhja e me mbikëqyrësit profesionale, kompania ka një fund të lartë R & D ekip. Duke kombinuar përvojën vendas dhe të huaj, ekipi është duke u përmirësuar cilësinë e forklifts të vazhdueshme, dhe tyring të renditet në furnizuesit më të lartë në industrinë e.


WhatsApp Chat Online!